670265-2026 - Mededinging
België – Bus- en autobusverhuur met chauffeur – Raamovereenkomst voor het ongeregeld busvervoer
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het ongeregeld busvervoer
Beschrijving: De gemeente Tervuren organiseert regelmatig uitstappen en activiteiten waarbij bussen ingezet dienen te worden om de deelnemers naar de plaats van bestemming en eventueel terug te brengen. Het betreft verschillende soorten vervoersopdrachten die variëren in afstand, tijdsduur en capaciteit. Percelen 1 van de opdracht busvervoer behelst het ongeregeld busvervoer voor de scholen en afdeling vrije tijd. Percelen 2 van deze opdracht behelst het tweewekelijks zwemmen van de (basis)scholen op het grondgebied van Tervuren. De aanbestedende overheid plaatst afroepen naargelang haar behoeften.
Interne identificatiecode: PPP03A-943/6168/2026/943
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Ongeregeld busvervoer
Beschrijving: Ongeregeld busvervoer
Interne identificatiecode: 2026/943_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Tweewekelijks zwemmen (basis)scholen op het grondgebied van Tervuren
Beschrijving: Tweewekelijks zwemmen (basis)scholen op het grondgebied van Tervuren
Interne identificatiecode: 2026/943_2