2. Procedure
Procedure
Titel: ROK onderhoud en vervangen bomen
Beschrijving: De huidige raamovereenkomst voor het snoeien van bomen loopt af per 31 december 2026 en voor het vervangen stopt de opdracht ook op 31 december 2026. De gemeente wil voor de aankomende jaren een partij contracteren die vanuit een raamovereenkomst zorgdraagt voor het snoeien van bomen en een partij contracteren voor de komende jaren die vanuit een raamovereenkomst zorgdraagt voor het verwijderen van bomen inclusief het aanplanten van nieuwe bomen in gemeente Leiden. zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 2026-0451
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie leidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1- Snoeien van bomen
Beschrijving: Snoeien van bomen en vormbomen zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Verwijderen en aanplanten van bomen
Beschrijving: • Verwijderen bomen • Frezen en rooien van stobben • Groeiplaatsverbetering • Opbreken en opnieuw aanbrengen verharding door boomwerkzaamheden • Aanplanten van bomen incl. Het aanbrengen van de benodigde voorzieningen voor de boom
Interne identificatiecode: 2