Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding voor Webdiensten; Beheer en Ontwikkeling (development), Ontwerp (Design) Projectmanagement, Strategie en Marketing
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdrachtgever beschikt over een eigen Sitecore licentie en is op zoek naar een dienstverlener die het beheer van deze Sitecore licentie en de websites van de opdrachtgever verzorgt (beheer) en deze beide technisch verder zal ontwikkelen. Daarnaast worden er enkele aanvullende diensten gevraagd, zoals ontwerp, projectmanagement, strategie en marketing.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Eenmaal 24 maanden.