Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Verwijderen onkruid op verharding en verwijderen natuurlijk afval in de Gemeente Krimpenerwaard
Referentienummer: 621011/438209
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
- Verwijderen onkruid
- Verwijderen veegvuil
- Verwijderen natuurlijk afval
- Afhandelen meldingen
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 1 040 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Hoeveelheid n.t.b.