See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: LEVERING EN PLAATSING VAN OPERATORDESKS EN MONTAGESYSTEMEN VOOR BEELDSCHERMEN IN HET VLAAMS VERKEERCENTRUM IN ANTWERPEN
Beschrijving: Het Vlaams Verkeercentrum in Antwerpen krijgt een nieuwe locatie. Het gebouw waar ze momenteel gehuisvest zijn, wordt tegen 2026 grondig gerenoveerd en heringericht. Het verkeercentrum blijft in hetzelfde gebouw, maar zal verhuizen naar de 9de en 10de verdieping. In het kader van de vernieuwingsoperatie heeft het verkeercentrum recent een uitgebreide studie laten uitvoeren voor de indeling en inrichting van hun nieuwe kantoorvloeren.
Interne identificatiecode: 2025/HFB/OP/142809
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39150000 Divers meubilair en uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/HFB/OP/142809 - 1
Interne identificatiecode: P1_142809