2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst levering ICT hardware voor ISNV
Beschrijving: De Aanbestedende dienst is voornemens een Raamovereenkomst te sluiten met drie leveranciers voor de levering van ICT hardware. De Raamovereenkomst zal gebruikt worden door meerdere organisaties (hierna ook: deelnemers) die lid zijn van de Inkoopsamenwerking Noord-Veluwe (hierna ook: ISNV). Dit zijn de volgende organisaties: de gemeenten en bedrijfsvoeringsorganisaties Nunspeet, Putten, Bunschoten, Nijkerk, Elburg, Leusden en de Bedrijfsvoeringsorganisatie H2O (i-Dienst, Gemeenschappelijke Regeling gemeenten Heerde, Hattem en Oldebroek. Voor meer informatie hierover zie artikel 1.3 van dit beschrijvend document. Het doel van de aanbesteding is het leveren van ICT hardware door drie raamcontractanten aan de Aanbestedende dienst.
Interne identificatiecode: Raamovereenkomst levering van ICT hardware
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is een vooraankondiging gepubliceerd, waardoor de planning is verkort: ICT hardware t.b.v. deelnemers Inkoopsamenwerking Noord-Veluwe OJS: 2023/S 139-445941 2023-304542
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur, 30231000 Computerschermen en -consoles, 30232000 Randapparatuur, 30236000 Diverse computeruitrusting, 30237000 Onderdelen, toebehoren en benodigdheden voor computers, 72100000 Advies inzake hardware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000