2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding multifunctionals
Beschrijving: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals, voor de verschillende schoollocaties van Scala. 1. Het voorzien van 22 multifunctionals op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde devices; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van supplies;
Interne identificatiecode: FD/5154AN/01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Multifunctionals
Beschrijving: 1. Het voorzien van 22 multifunctionals op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde devices; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van supplies; 1. Het voorzien van 22 multifunctionals op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde devices; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van supplies;
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Machine gerelateerde opties