671027-2025 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Watergeven bomen en beplantingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Watergeven bomen en beplantingen
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Watergeven van bomen in verharding; b. Watergeven van bomen in gazons, bermen en beplanting; c. Vervangen van voorzieningen bij bomen; d. Watergeven van beplanting waaronder bloembakken/-schalen; e. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; f. Toepassen tijdelijke verkeersmaatregelen; g. Inzetten werknemers en materieel. De werkzaamheden zullen worden opgedragen door middel van deelopdrachten. De in het bestek opgenomen hoeveelheden zijn de fictieve hoeveelheden voor 2 jaar. Aan deze fictieve hoeveelheden kunnen geen rechten worden ontleend. Ter informatie: in de gemeente worden in de jaren 2025 en 2026 ongeveer 1.500 st. bomen geplant. Deze bomen vallen in principe onder deze raamovereenkomst Watergeven bomen en beplantingen. Daarnaast kunnen ook andere bomen tot de deelopdrachten behoren. Zie bestek W-2025-299.
Interne identificatiecode: T129010
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000