67109-2024 - Resultaat
Nederland – Onderhouden van sportvelden – Groot onderhoud sportvelden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groot onderhoud sportvelden
Beschrijving: De gemeente Weert en de gemeente Nederweert zijn voornemens een dienst “groot onderhoud sportvelden ” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”. Het werk betreft: De werkzaamheden betreffen voornamelijk het onderhoud van natuurgras velden. De onderhoudswerkzaamheden t.b.v. sportvelden bestaan in hoofdzaak uit: - Maaien - Onkruidbeheersing - Verticuteren - Dressen - Eggen - Beluchten - Slepen - Herstellen doelgebieden, middenstip en overige stroken - Afschrapen grasmat (Topfieldmaker) - Rollen - Doorzaaien - Onderhouden drainage De verwachte omzet bedraagt naar verwachting €40.000 per jaar.
Interne identificatiecode: WEE172
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie leidraad omzet verwachting €40.000,- per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging