671138-2023 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden – Renovatie HS en LS cabine 414
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie HS en LS cabine 414
Beschrijving: Renovatie HS en LS cabine 414
Interne identificatiecode: P7803-TE012215.P51
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: P7803-TE012215.P51 - 1
Interne identificatiecode: 1