2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten
Beschrijving: VISTA college is voornemens een nieuwe overeenkomst aan te gaan met één opdrachtnemer voor de uitvoering van accountantsdiensten voor de gehele organisatie. VISTA college wenst door een onafhankelijke, externe partij haar jaarstukken te laten controleren, een gedegen verantwoording af te kunnen leggen en te kunnen voldoen aan wet- en regelgeving. De geraamde waarde wordt geschat op € 140.000,- exclusief btw per jaar en € 840.000,- exclusief btw voor de looptijd van zes (6) jaar.
Interne identificatiecode: EOA.2024.INK.1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: VISTA college is voornemens een nieuwe overeenkomst aan te gaan met één opdrachtnemer voor de uitvoering van accountantsdiensten voor de gehele organisatie. VISTA college wenst door een onafhankelijke, externe partij haar jaarstukken te laten controleren, een gedegen verantwoording af te kunnen leggen en te kunnen voldoen aan wet- en regelgeving.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties