671310-2023 - Resultaat
Nederland – Medische verbruiksartikelen – Medische artikelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Medische artikelen
Beschrijving: Met deze aanbesteding beoogt de VRR 1 ondernemer te contracteren die zorgdraagt voor de proactieve levering en beheer van medische artikelen waarbij geen afnameverplichting geldt. VRR kan niet voorspellen wat de exacte omzet/afnameverwachting is voor de komende jaren omdat de VRR (maatschappelijke) diensten op ad hoc-basis aan de samenleving biedt en de omvang dusdanig fluctueert dat hier geen vastomlijnd beeld geschapen kan worden. Gelet op historische uitgaven, een veiligheidsmarge van 10%, de totale looptijd van 4 jaar is de geraamde waarde tot stand gekomen.
Interne identificatiecode: 122170
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze aanbesteding bestaat uit één perceel Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optionele verlenging in jaren