671353-2021 - ResultaatNederland-Veghel: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU U033 Curio - Programmamanager agenda beroepsonderwijs 2
Referentienummer: T11124
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Onderhavige opdracht komt voort uit het DAS Inhuur - Ondersteuning voor Onderwijs.
De opdracht gaat om het inzetten van een Programmamanager agenda beroepsonderwijs.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding