671429-2025 - Mededinging
Nederland – Leermiddelen – Leermiddelen PO
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leermiddelen PO
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van leermiddelen welke relevant zijn voor het primair onderwijs voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Het volgende wordt verstaan onder leermiddelen en diensten welke relevant zijn voor het primair onderwijs die passen binnen de scope van deze opdracht: Leermethoden, gebruiks- en verbruiksartikelen, waaronder: a) Leerpakketten (Leermethoden incl. software); b) Educatieve software (zowel methode-gebonden als methode-onafhankelijke software); c) Spel- en ontwikkelingsmateriaal; d) Creativiteits- handvaardigheidsartikelen; e) Kantoorartikelen en schoolartikelen; f) Bijbehorende dienstverlening (zoals implementatie van methodes, voorzien in een webshop, voorlichting/training, advies en accountmanagement). Hieronder is een afname opgenomen over 2024: De afname bedroeg in 2024 als volgt: € 452.000 exclusief btw, verdeeld in: • 205.000 leerpakket • 101.000 methoden en leermiddelen • 70.000 software • 54.000 creatieve materialen • 22.000 spelend leren Aan deze bedragen en percentages zijn geen rechten te ontlenen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1