671463-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Instructeurs VTO VLOO tbv Koninklijke Luchtmacht
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Instructeurs VTO VLOO tbv Koninklijke Luchtmacht
Beschrijving: Inhuur van instructeurs tbv de Vaktechnische Opleiding Vlieg Operationele Ondersteuning (VTO VLOO). De instructeurs worden ingehuurd omdat er binnen de VTO VLOO behoefte is aan extra instructiecapaciteit. De opdracht zal worden uitgevoerd bij de KMSL te Woensdrecht.
Interne identificatiecode: 22223095
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 60440000 Luchtvaart- en aanverwante diensten, 80500000 Opleidingsdiensten, 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 80530000 Beroepsopleidingsdiensten, 80600000 Opleidingsdiensten voor defensie- en veiligheidsmaterieel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000