67151-2024 - Resultaat
België – Bouwen van ziekenhuisfaciliteiten – AZ Delta uitbreiding en verbouwing OK - stap 2
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: AZ Delta uitbreiding en verbouwing OK - stap 2
Beschrijving: AZ Delta uitbreiding en verbouwing OK - perceel ruwbouw en voltooiingswerken - stap 2
Interne identificatiecode: 50500
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45215140 Bouwen van ziekenhuisfaciliteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 50500 - 1
Beschrijving: renovatie OK perceel ruwbouw en voltooiing
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden