671579-2023 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Directievoering en Bouwkundige begeleiding Nieuwbouw ISUtrecht
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Directievoering en Bouwkundige begeleiding Nieuwbouw ISUtrecht
Beschrijving: De Gemeente Utrecht wil een overeenkomst afsluiten met betrekking tot de dienstverlening Directievoering en bouwkundige Begeleiding betreffende de nieuwbouw van de Internationale School Utrecht (hierna: ISUtrecht). Voor dit project geldt een prijsplafond van € 285.000, -.
Interne identificatiecode: 2022-VGU-041
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Directievoering en Begeleiding Nieuwbouw Internationale School Utrecht
Beschrijving: Betreft de directievoering en bouwkundige begeleiding van de nieuwbouw Internationale School Utrecht. Voor dit project geldt een prijsplafond van € 285.000, -.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De lengte van de opdracht is initieel 25 kalendermaanden vanaf gunning tot en met oplevering. Er is een optionele verlenging van 6 maanden wegens uitloop en nazorgfase.