671659-2023 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Licenties voor systeemsoftware en standaard gemeentelijke software.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Licenties voor systeemsoftware en standaard gemeentelijke software.
Beschrijving: Gemeente Elburgs aanbesteding ‘Licenties voor systeemsoftware en standaard gemeentelijke software’ betreft de levering van Commercial-Off-The-Shelf (COTS) (gemeentelijke) software (licenties) welke on-premises en/of als SaaS/IaaS/PaaS (Xaas) oplossingen afgenomen kunnen worden. De opdracht omvat o.a. het inkopen van (licenties voor) systeemsoftware en standaard gemeentelijke software, al dan niet inclusief advies, service en onderhoud, op de meest (kosten-)efficiënte wijze, rekening houdend met de Total Cost of Ownership (TCO). Gemeente Elburg heeft ervoor gekozen deze opdracht als raamovereenkomst in de markt te plaatsen. Hier is voor gekozen omdat van te voren niet exact ingeschat kan worden welke software-producten geleverd moeten worden, en in welke hoeveelheden. De geraamde waarde is bepaald aan de hand van de onder te brengen licenties gedurende de looptijd van de raamovereenkomst (inclusief optionele verlengingen). Hierbij is rekening gehouden met voorzienbare ontwikkelingen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Aan de geraamde waarde kunnen geen rechten worden ontleend. De Raamovereenkomst biedt geen afname- en/of garantieverplichting.
Interne identificatiecode: 2023-021815
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Licenties voor systeemsoftware en standaard gemeentelijke software
Beschrijving: Gemeente Elburgs aanbesteding ‘Licenties voor systeemsoftware en standaard gemeentelijke software’ betreft de levering van Commercial-Off-The-Shelf (COTS) (gemeentelijke) software (licenties) welke on-premises en/of als SaaS/IaaS/PaaS (Xaas) oplossingen afgenomen kunnen worden. Deze opdracht omvat o.a. het inkopen van (licenties voor) systeemsoftware en standaard gemeentelijke software, al dan niet inclusief advies, service en onderhoud, op de meest (kosten-)efficiënte wijze, rekening houdend met de Total Cost of Ownership (TCO). Raamovereenkomst 'Licenties voor systeemsoftware en standaard gemeentelijke software'.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn voor onderhavige opdracht verlengingen mogelijk.