671695-2023 - Mededinging
Nederland – Loonadministratiediensten – e-HRM systeem gemeente Tynaarlo
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: e-HRM systeem gemeente Tynaarlo
Beschrijving: De gemeenten Aa en Hunze, Assen en Tynaarlo hebben in 2014 de Samenwerkingsovereenkomst Drentsche Aa (hierna: SDA) gesloten om de samenwerking op diverse onderdelen te intensiveren. Sinds 2016 verzorgt de gemeente Tynaarlo (hierna: gemeente) de personeels- en salarisadministratie voor deze 3 gemeenten en voor een aantal verbonden partijen (Werkplein Drentsche Aa, Gemeentelijke Kredietbank, Recreatieschap Drenthe, Geopark de Hondsrug, Veiligheidsregio Drenthe). De opdracht omvat levering, implementatie, ondersteuning en onderhoud van een e-HRM systeem inclusief salarisverwerking, selfservicesysteem en workflow ten behoeve van het samenwerkingsverband SDA en de verbonden partijen. Daarnaast dient het systeem documentatie te kunnen archiveren. De aangeboden oplossing dient een SAAS oplossing te zijn. 3950 vaste verloningen per maand
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: e-HRM systeem
Beschrijving: De opdracht omvat levering, implementatie, ondersteuning en onderhoud van een e-HRM systeem inclusief salarisverwerking, selfservicesysteem en workflow ten behoeve van het samenwerkingsverband SDA en de verbonden partijen. Daarnaast dient het systeem documentatie te kunnen archiveren. De aangeboden oplossing dient een SAAS oplossing te zijn. 3850 Vaste verloningen per maand
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd