NUTS-code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale / Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Voornaamste plaats van uitvoering:
diverse locaties
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Sanitaire middelen: toiletpapier, singlefold handpapier, handzeep, hygiënische zakjes, papierrollen en van alles de bijhorende dispensers evenals wc-borstels (met en zonder pot), kleine hygiënische vuilbakjes.