2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding Smartphones
Beschrijving: Europees openbare aanbesteding Smartphones 650000
Interne identificatiecode: 32628-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbare aanbesteding Smartphones
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Europees openbare aanbesteding Smartphones