672168-2024 - Mededinging
Nederland – Maken van grafische ontwerpen – Grafische vormgeving en opmaak/DTP
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Grafische vormgeving en opmaak/DTP
Beschrijving: De opdracht gaat over het uitvoeren van grafische vormgevings- en DTP-werkzaamheden voor communicatiemiddelen voor de gemeente Assen. €440.000,-
Interne identificatiecode: 22437-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdtender Zie hoofdtender
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan twee keer verlengd worden met telkens één jaar.