2. Procedure
Procedure
Titel: Digitale Toegankelijkheid
Beschrijving: Diensten digitale toegankelijkheid waaronder: audits (volledig onderzoek, content onderzoek en hercontroles), standaard opleidingen, consultancy. Het geprognotiseerde aantal Audits ligt tussen de 65-80 per jaar. De volgende onderverdeling is te maken: - 30 a 40 Volledige onderzoeken websites/webapplicaties (techniek en content); - 15 a 20 Content onderzoeken websites/webapplicaties; - ± 20 Hercontroles. De Opdrachtgever wil op verzoek opleidingen bij de Opdrachtnemer kunnen afnemen. Er is op dit moment nog geen inzicht in de omvang van de af te nemen opleidingen en consultancy. De Opdrachtgever houdt hiervoor rekening met een uitgave van €25.000,- (exclusief BTW) per jaar.
Interne identificatiecode: IUC24-022
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72800000 Computeraudit- en testdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze opdracht leent zich niet voor de opdeling in meerdere percelen. De verschillende aspecten van de opdracht zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Het geprognotiseerde aantal Audits ligt tussen de 65-80 per jaar. De volgende onderverdeling is te maken: - 30 a 40 Volledige onderzoeken websites/webapplicaties (techniek en content); - 15 a 20 Content onderzoeken websites/webapplicaties; - ± 20 Hercontroles. De Opdrachtgever wil op verzoek opleidingen bij de Opdrachtnemer kunnen afnemen. Er is op dit moment nog geen inzicht in de omvang van de af te nemen opleidingen en consultancy. De Opdrachtgever houdt hiervoor rekening met een uitgave van €25.000,- (exclusief BTW) per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: -