672728-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor speciaal personenvervoer over land – Aangepast vervoer voor leerlingen en jeugdigen voor Stad Utrecht
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aangepast vervoer voor leerlingen en jeugdigen voor Stad Utrecht
Beschrijving: De gemeente Utrecht wil één raamovereenkomst afsluiten voor aangepast vervoer van leerlingen en jeugdigen. Deze dienstverlening is ter uitvoering van de wettelijke regelingen Leerlingenvervoer en Jeugdwetvervoer. Verwachte omvang van de raamovereenkomst: De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 8 jaar) van de raamovereenkomst Aangepast vervoer voor leerlingen en jeugdigen af te nemen met een verwachte totale waarde van € 49.000.000. Herzieningsclausule In verband met eventuele prijsstijgingen, toename van het aantal deelnemers en onvoorziene omstandigheden kan de omvang van de opdracht gedurende de looptijd van overeenkomst met 30% van de opdrachtwaarde toenemen met een waarde van €14.700.00,- wat de totale opdrachtwaarde brengt op €63.700.000,-.
Interne identificatiecode: 2024-MO-350
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Aanvullende classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst is aangegaan voor een periode van 4 jaar. De Raamovereenkomst kan voor een periode van 2 keer 2 jaar onder gelijkblijvende voorwaarden éénzijdig door Opdrachtgever worden verlengd