2. Procedure
Procedure
Titel: NL-Petten: Verlening van beveiligings- en bewakingsdiensten voor het Gemeenschappelijk Centrum voor Onderzoek in Petten, Nederland
Beschrijving: De Europese Commissie, het Gemeenschappelijk Centrum voor Onderzoek Petten moet voldoen aan de beveiligingseisen die op bedrijfsniveau worden vastgesteld. Bovendien moet het voldoen aan de Nederlandse wetgeving met specifieke beveiligingseisen. Het huidige contract voor beveiligings- en bewakingsdiensten zal eind 2024 aflopen en vóór 01 januari 2025 moet een nieuw contract worden gesloten.
Interne identificatiecode: EC-JRC/PTT/2024/RP/0006
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001