Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie