2. Procedure
Procedure
Titel: Afvalinzameling en verwerking
Beschrijving: Het inzamelen en verwerken van alle voorkomende afvalstromen en het voorzien in de benodigde inzamelmiddelen, waarbij de focus ligt op het verkleinen van de hoeveelheid restafval. Zie beschrijvend document.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het inzamelen en verwerken van alle voorkomende afvalstromen en het voorzien in de benodigde inzamelmiddelen, waarbij de focus ligt op het verkleinen van de hoeveelheid restafval. Hiernaast verwachten we van de nieuwe partner dat deze bijdraagt aan de verdere cultuurverandering binnen Nova College, teneinde het scheiden van afval en het reduceren van restafval zo effectief mogelijk in te richten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging