Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging overeenkomst
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land