673284-2025 - Mededinging
België – Software en informatiesystemen – QMMO25-3776 - Raamovereenkomst voor levering, installatie, onderhoud en consultancy van Tenable vulnerability scanning software voor de leden van de Associatie KU Leuven vzw en Flanders Make vzw
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: QMMO25-3776 - Raamovereenkomst voor levering, installatie, onderhoud en consultancy van Tenable vulnerability scanning software voor de leden van de Associatie KU Leuven vzw en Flanders Make vzw
Beschrijving: QMMO25-3776 - Raamovereenkomst voor levering, installatie, onderhoud en consultancy van Tenable vulnerability scanning software voor de leden van de Associatie KU Leuven vzw en Flanders Make vzw
Interne identificatiecode: QMMO25-3776
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QMMO25-3776 - 1
Interne identificatiecode: 1