See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Microsoft-ondersteuningsdiensten
Beschrijving: Deze opdracht beoogt de afsluiting van een raamovereenkomst met het oog op het gebruiken van diensten voor technische expertise gespecialiseerd in de support van Microsoft-softwareproducten, in lokale omgeving en cloudomgeving.
Interne identificatiecode: Smals-BB-001.001/2022
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Smals-BB-001.001/2022 - 1
Interne identificatiecode: 1