2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Proefsleuven 2025-2026
Beschrijving: De aanleiding voor de aanbesteding is de toenemende vraag naar onderzoek in de bodem op het gebied van kabels en leidingen in combinatie met de grondgesteldheid en grondwaterstand. Opdrachtgever heeft tot doel om op een vlotte wijze proefsleuven in de stad uit te kunnen laten voeren met een contractresultaat qua opleverdocumenten. € 2.400.000 maximale waarde raamovereenkomst
Interne identificatiecode: 2025-10
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De aan te besteden Opdracht ‘Raamovereenkomst proefsleuven’ bestaat uit de werkzaamheden zoals omschreven in de RAW-raamovereenkomst (Bijlage A). De maximale waarde van deze Raamovereenkomst bedraagt € 2.400.000,=, rekening houdend met eventuele verlengingen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Opdrachtgever heeft het recht om de Opdracht met tweemaal met één jaar te verlengen.