See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Tensile bench with autoclave (trekbank met autoclaaf)
Beschrijving: Tensile bench with autoclave (trekbank met autoclaaf)
Interne identificatiecode: PPP01G-3374/6881/26OZB029
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33158000 Apparatuur voor elektrische, elektromagnetische en mechanische behandeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 26OZB029_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33191110 Autoclaven