Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
Aanvullende classificatie (cpv): 42200000 Machines voor voedsel-, dranken- en tabaksverwerking, en toebehoren
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie