67352-2025 - Mededinging
Nederland – Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten – Circulaire werkplekinrichting voor Rijkswaterstaat, De Rechtspraak, AIVD en overige deelnemers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Circulaire werkplekinrichting voor Rijkswaterstaat, De Rechtspraak, AIVD en overige deelnemers
Beschrijving: Het categoriemanagement van Werkplekomgeving is belegd bij Rijkswaterstaat Corporate Dienst (RWS CD). Door Rijkswaterstaat Corporate Dienst (RWS CD) te Utrecht, hierna te noemen Aanbesteder c.q. Opdrachtgever, wordt namens en ten behoeve van de Deelnemers zoals genoemd in dit Beschrijvend Document een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure overeenkomstig de Aanbestedingswet 2012 gehouden. De aanbesteding betreft de opdracht: Circulaire werkplekinrichting voor Rijkswaterstaat, De Rechtspraak, AIVD en overige deelnemers Reële raming is opgenomen in paragraaf 1.6.1 van het Beschrijvend Document en niet goed over te nemen in dit tekstvak.
Interne identificatiecode: 31200090
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen, 39120000 Tafels, kasten, schrijftafels en boekenkasten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Werkplek- en vergadermeubilair
Beschrijving: Onder dienstverlening wordt verstaan voor perceel 1: - Regisseur en adviseur inzake: o Interieurontwerp en –advies bij inrichtingsprojecten/masterplannen. o beheer en onderhoud van het meubilair in het kader van het verlengen van de levensduur. o Inventariseren, taggen en registreren van al meubilair in één MMS. o Leveren van een MMS systeem; o opslag van meubilair Deelnemer. - Preventief onderhoud en Correctief onderhoud van meubilair met uitzondering van 24-uurs- en aangepaste bureaustoelen. - Refurbishen van bestaand meubilair en Extern gebruikt meubilair met uitzondering van werkplekstoelen. - Repurpose. - Redistribueren van bestaand meubilair. - Levering m.b.t. tot: o Extern gebruikt meubilair. o Nieuw circulair meubilair. o Speciaal meubilair. o Maatwerkmeubilair. o Huurmeubilair. - Advies over en delen van nieuwe ontwikkelingen (innovatie) in de markt op het gebied van circulariteit, duurzaamheid en de functie die via werkplekinrichting wordt ingevuld. Conform paragraaf 1.6.1 van het Beschrijvend Document is de reële raming van dit perceel 28,5 miljoen. De maximale raming bedraagt 57 miljoen.
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Het aanbestedingsteam wenst voor alle percelen een Raamovereenkomst aan te gaan voor een initiële periode van vijf jaar met een verlengingsmogelijkheid van twéémaal een optie tot verlenging van één (1) jaar met een totale looptijd van maximaal 7 jaar (5+1+1). Opdrachtgever heeft de intentie om de maximale peri-ode van zeven jaar uit te nutten. Opdrachtgever heeft ervoor gekozen om voor alle percelen dezelfde looptijd te hanteren. Dit omdat deze verschillende percelen onlosmakelijk met elkaar ver-bonden zijn in relatie met de gevraagde regierol die de gecontracteerde Op-drachtnemers voor de dienstverlening dienen uit te voeren. De ingangsdatum van de nieuwe Raamovereenkomsten is voorzien op 1 januari 2026.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Werkplek- en vergadermeubilair
Beschrijving: Onder dienstverlening wordt verstaan voor perceel 2: - Regisseur en adviseur inzake: o Interieurontwerp en –advies bij inrichtingsprojecten/masterplannen. o beheer en onderhoud van het meubilair in het kader van het verlengen van de levensduur. o Inventariseren, taggen en registreren van al meubilair in één MMS. o Leveren van een MMS systeem; o opslag van meubilair Deelnemer. - Preventief onderhoud en Correctief onderhoud van meubilair met uitzondering van 24-uurs- en aangepaste bureaustoelen. - Refurbishen van bestaand meubilair en Extern gebruikt meubilair met uitzondering van werkplekstoelen. - Repurpose. - Redistribueren van bestaand meubilair. - Levering m.b.t. tot: o Extern gebruikt meubilair. o Nieuw circulair meubilair. o Speciaal meubilair. o Maatwerkmeubilair. o Huurmeubilair. - Advies over en delen van nieuwe ontwikkelingen (innovatie) in de markt op het gebied van circulariteit, duurzaamheid en de functie die via werkplekinrichting wordt ingevuld. Conform paragraaf 1.6.1 van het Beschrijvend Document is de reële raming van dit perceel 26.6 miljoen. De maximale raming bedraagt 53,2 miljoen.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Werkplekstoelen
Beschrijving: Onder Dienstverlening wordt verstaan voor perceel 3: - Advies inzake: o beheer en onderhoud van werkplekstoelen in het kader van het verlen-gen van de levensduur. o Opdrachtnemer dient advies op maat te kunnen uitbrengen met be-trekking tot aangepaste bureaustoelen op basis van een werkplekon-derzoek (WPO). - Preventief onderhoud, Correctief onderhoud van 24-uurs stoelen. - Correctief onderhoud van aangepaste bureaustoelen. - Refurbishen van bestaande werkplekstoelen en Extern gebruikte werkplek-stoelen. - Repurpose. - Redistribueren van bestaande werkplekstoelen - Levering m.b.t. tot: o Installatie en levering van externe circulaire werkplekstoelen. o Installatie en levering van nieuwe circulaire werkplekstoelen. o Installatie en levering van 24-uurs stoelen. o Installatie, levering en ondersteuning op gebruik individueel niveau van aangepaste bureaustoelen. - Advies over en delen van nieuwe ontwikkelingen (innovatie) in de markt op het gebied van circulariteit, duurzaamheid en de functie die via werkplekstoe-len wordt ingevuld. Conform paragraaf 1.6.1 van het Beschrijvend Document is de reële raming voor dit perceel 20,1 miljoen. De maximale waarde van dit perceel is geraamd op 40,2 miljoen.
Interne identificatiecode: 3