2. Procedure
Procedure
Titel: Automatische pipetteer robot
Beschrijving: Automatische pipetteer robot
Interne identificatiecode: PPP0FG-799/4320/2024-007
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-007_1