673850-2022 - MededingingNederland-Amsterdam: Juridisch advies en juridische vertegenwoordiging
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Juridische advies- en advocaatdiensten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79110000 Juridisch advies en juridische vertegenwoordiging
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat, op enkele uitzonderingen na, nagenoeg alle externe juridische dienstverlening benodigd binnen alle afdelingen van VrAA. Deze externe juridische dienstverlening bestaat uit juridische adviesdiensten én, afhankelijk van het specifieke perceel, ook advocaatdiensten. Bij enkele rechtsgebieden is er geen behoefte aan advocatuurdiensten. Bij deze rechtsgebieden wordt om deze reden dan ook geen advocatuurdiensten uitgevraagd in de aanbesteding.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 - Ambtenarenrecht, Arbeidsrecht, Medezeggenschapsrecht & Werkgeversaansprakelijkheid
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De geraamde waarde van perceel 1 is 900.000,- euro excl. BTW.
Perceel 2: Algemeen Bestuursrecht, waaronder Wet open overheid (Woo) en Omgevingsrecht
Perceel nr.: 2
De geraamde waarde van perceel 2 is 105.000,- euro excl. BTW.
Perceel 4 - Fiscaal recht
Perceel nr.: 3
De geraamde waarde van perceel 4 is 180.000,- excl. BTW.
Perceel 5 - Aanbestedingsrecht, algemeen privaatrecht (waaronder verbintenissenrecht, aansprakelijkheid als rechtspersoon), bouwrecht
Perceel nr.: 4
De geraamde waarde van perceel 5 is 110.000,- euro excl. BTW.