673958-2024 - Mededinging
Nederland – Tweedehandstractoren – Levering van jong gebruikte breedspoortractor
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van jong gebruikte breedspoortractor
Beschrijving: Levering van één (1) jong gebruikte breedspoortractor. Zie aanbestedingsdocumenten in Mercell.
Interne identificatiecode: 211343
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16720000 Tweedehandstractoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten in Mercell.