674190-2024 - Resultaat
België – Reparatie en onderhoud van centrale verwarming – Raamovereenkomst preventief onderhoud, curatief onderhoud en extra dienstverlening voor alle HVAC- SANITAIRE installaties op de Vrije Universiteit Brussel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst preventief onderhoud, curatief onderhoud en extra dienstverlening voor alle HVAC- SANITAIRE installaties op de Vrije Universiteit Brussel
Beschrijving: Raamovereenkomst preventief onderhoud, curatief onderhoud en extra dienstverlening voor alle HVAC- SANITAIRE installaties op de Vrije Universiteit Brussel
Interne identificatiecode: PPP0NS-830/4532/VUB/2024/DI/01000-24050-1
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: VUB/2024/DI/01000-24050-1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 50721000 Gebruiksklaarmaken van verwarmingsinstallaties, 50730000 Reparatie en onderhoud van koelinstallaties