674635-2021 - Geplande opdrachtNederland-Uitgeest: Beplanten en onderhouden van groengebieden
Vooraankondiging
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Maaien gazondelen - gemeente Uitgeest
Referentienummer: UG PRJ-2100386
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft de uitvoer van maaiwerkzaamheden voor de gemeente Uitgeest.
De opdracht bestaat in hoofdzaak uit:
• Maaien gazondelen;
• Bijkomende werkzaamheden.
De specificaties van de werkzaamheden worden gedetailleerd beschreven in het RAW-bestek met beelkwaliteitsniveau B.
Aan de aantallen genoemd in de opdrachtomschrijving kunnen geen rechten worden ontleend.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 235 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocument