674688-2023 - ResultaatNederland-Apeldoorn: Netwerken
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Netwerkcomponenten en aanverwante dienstverlening, gemeente Apeldoorn, 2023
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
32400000 Netwerken
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst met één opdrachtnemer af te sluiten voor: de levering van netwerkcomponenten (m.u.v. firewall) support op deze producten gedurende de looptijd van de overeenkomst, zowel voor de 'installed base' als voor nieuw aan te schaffen producten;aanvullende dienstverlening.
Aanbestedende dienst is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten voor bepaalde tijd. De raamovereenkomst gaat in op 1 november 2023 en eindigt van rechtswege op 31 oktober 2025. Na de initiële looptijd kan de raamovereenkomst twee (2) keer met één (1) jaar verlengd worden.
Gunning vindt plaats op basis van beste prijs-kwaliteitsverhouding (prijs 40% / kwaliteit 60%).
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
32412110 Internetnetwerk, 32415000 Ethernetnetwerk, 32420000 Netwerkuitrusting, 32421000 Netwerkbekabeling, 32422000 Netwerkcomponenten, 32424000 Netwerkinfrastructuur, 32427000 Netwerksysteem, 32428000 Netwerk-upgrade, 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning, 72100000 Advies inzake hardware, 72246000 Systeemadviesdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst met één opdrachtnemer af te sluiten voor: de levering van netwerkcomponenten (m.u.v. firewall)support op deze producten gedurende de looptijd van de overeenkomst, zowel voor de 'installed base' als voor nieuw aan te schaffen producten;aanvullende dienstverlening.