2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst bomenonderzoek
Beschrijving: Stad Brugge heeft een groot en gevarieerd bomenbestand. Als eigenaar van deze bomen wilt Stad Brugge zijn verantwoordelijkheid nemen om te voldoen aan de zorgplicht. De zorgplicht houdt in dat de eigenaar van de bomen moet instaan voor een goed onderhoud en het garanderen van de veiligheid van de gebruiker van het openbaar domein. Eén van de maatregelen die wij nemen is het periodiek controleren van de bomen om de conditie in te schatten en indien nodig bijkomende onderzoek uit te voeren en uiteindelijk de nodige beheersmaatregelen (snoeien, vellen, ...) te laten uitvoeren om de veiligheid van de gebruiker van het openbaar domein te garanderen. Deze opdracht omvat het uitvoeren van VTA’s, nader onderzoeken en werkuren in regie van een European Tree Worker of European Tree Technician voor advies.
Interne identificatiecode: PPP0IG-9074/5075/2024/9074
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/9074_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur