2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van horecaproducten en horecatoestellen
Beschrijving: Leveren van horecaproducten en horecatoestellen. Specifiek gaat dit om: • Het leveren van food en non-food horecaproducten: o Diepvries frieten, frituursnacks, sauzen en bereidingen in grootverpakking o Allerhande verpakkingsmateriaal en toebehoren zoals : PLA bekers, plastiek bestek, servetten, inpakpapier, enz… voor gebruik in de snackbar alsook de milieuvriendelijke versies van deze artikelen. • Het leveren van diepvriesgebak en bake-off assortiment: • Pistolets, sandwiches en koffiekoeken. • Het leveren van schep- en stukijs assortiment: • Een volledig gamma waterijsjes, roomijs op een stokje en schepijs. • Het leveren van bereide gerechten assortiment: • Koude schotels, spaghetti, macaron, vol-au-vent met puree, schnitzel erwt/wortelen en krieltjes • Het leveren van dranken in blikjes en PET-flesjes • Het leveren van horecatoestellen in aankoop en bruikleen met bijhorende garantievoorwaarden: • Koelwagens, Diepvrieswagens • Friteuses, grills, koeltogen frituursnacks
Interne identificatiecode: TVH_2024_01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: TVH_2024_01 - 1
Interne identificatiecode: 1