674912-2024 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiligingsdiensten opvang Oekraïners
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten opvang Oekraïners
Beschrijving: In de huidige situatie is een aanbieder van beveiligingsdiensten gecontracteerd op basis van dringende spoed. Gezien de situatie in Oekraïne van langere duur is dan op voorhand is verwacht, wordt een nieuwe Europese aanbestedingsprocedure gevolgd voor de aanbesteding van de beveiligingsdiensten. € 2.500.000,-
Interne identificatiecode: 2024-51
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: In de huidige situatie is een aanbieder van beveiligingsdiensten gecontracteerd op basis van dringende spoed. Gezien de situatie in Oekraïne van langere duur is dan op voorhand is verwacht, wordt een nieuwe Europese aanbestedingsprocedure gevolgd voor de aanbesteding van de beveiligingsdiensten. € 2.500.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst kan eenzijdig door de gemeente Zeist acht (8) maal optioneel worden verlengd voor de duur van zes (6) maanden. Na afloop van de termijn waarmee de Raamovereenkomst is verlengd, is de Raamovereenkomst van rechtswege beëindigd. De Raamovereenkomst loopt inclusief eventuele verlengingen door tot maximaal 02-08-2029.