2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige (48 maanden) opdracht 25LS110 van diensten voor het vervoer van passagiers en bemanning op basis van de 15W in Melsbroek
Beschrijving: TRANSPORT PASSAGIERS EN CREW
Interne identificatiecode: 25LS110
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60170000 Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 25LS110 - 1
Interne identificatiecode: 1