2. Procedure
Procedure
Titel: Online Energieloket EA
Beschrijving: Het realiseren, onderhouden en beheren van een energieloket (bestaande uit een digitaal platform met ondersteuning van redactie/ contentcreatie of curatie/ backoffice/ helpdesk) en bijkomende diensten. De Gemeente Amsterdam is voornemens om voor deze opdracht een Overeenkomst te sluiten met één (1) Ondernemer, voor de duur van twee (2) jaar met een optie op verlenging van vier (4) keer één (1) jaar. De Overeenkomst gaat in op 20 augustus 2024. De waarde van de Opdracht bedraagt naar schatting in totaal €420.000,- voor de periode van augustus 2024 tot en met augustus 2030.
Interne identificatiecode: T82940
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71314200 Energiebeheer, 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000