See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van containers voor inzameling van restafval, gft en papier en karton
Beschrijving: De raamovereenkomst betreft een opdracht voor leveringen van containers, chips en sloten. De raamovereenkomst wordt gesloten met één opdrachtnemer per perceel. De containers worden gebruikt voor de huis-aan-huis inzameling van de huishoudelijke afvalfracties restafval, gft en papier en karton. Voor de identificatie van het aansluitpunt wordt elke container voorzien van een chip. De containers hebben een antraciet romp en een gekleurd deksel ifv de afvalsoort, met name antraciet voor restafval, groen voor gft en geel voor papier en karton. De ophaling van restafval en gft gebeurt volgens een wegend DIFTAR-systeem waarbij het principe van "de vervuiler betaalt" wordt toegepast. De ophaling van papiercontainers wordt minstens gemonitord met een identificatiesysteem om aanbiedgedrag in kaart te brengen, occasioneel wordt dit ook wegend uitgevoerd voor statistiekdoeleinden. De leveringen dienen te gebeuren binnen een locatie in het werkingsgebied van IOK Afvalbeheer. De leveringsdatum dient 5 werkdagen kenbaar te worden gemaakt aan IOK Afvalbeheer. De leveringen kunnen gebeuren op weekdagen tussen 07.00 en 14.00 uur. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Indien er uiteindelijk minder besteld zal worden dan voorzien in de vermoedelijke hoeveelheden, kan de inschrijver hier geen rechten uit putten. Zo ontstaat er bvb. geen enkel recht op een schadevergoeding ten aanzien van IOK Afvalbeheer in voorkomend geval. De containers worden voorzien in verschillende volumes.
Interne identificatiecode: PPP12C-491/4049/2024/KVE/042
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: containers van 40L
Beschrijving: Leveren van containers van 40L (VH 19.000 stuks).
Interne identificatiecode: 2024/KVE/_1
Perceel: LOT-0002
Titel: containers van 120L
Beschrijving: Leveren van containers van 120L (VH 57.000 stuks)
Interne identificatiecode: 2024/KVE/042_2
Perceel: LOT-0003
Titel: containers van 240L
Beschrijving: Leveren van containers van 240L (VH 29.000 stuks).
Interne identificatiecode: 2024/KVE/042_3
Perceel: LOT-0004
Titel: containers van 500L
Beschrijving: Leveren van containers van 500L (VH 10 stuks).
Interne identificatiecode: 2024/KVE/042_4
Perceel: LOT-0005
Titel: containers van 1.000L
Beschrijving: Leveren van containers van 1.000L (VH 1.750 stuks).
Interne identificatiecode: 2024/KVE/042_5
Perceel: LOT-0006
Titel: containers van 1.100L
Beschrijving: Leveren van containers van 1.100L (VH 510 stuks).
Interne identificatiecode: 2024/KVE/042_6
Perceel: LOT-0007
Titel: chips
Beschrijving: Leveren van chips (VH 100.000 stuks).
Interne identificatiecode: 2024/KVE/042_7
Aanvullende classificatie (cpv): 31712354 Transistorchips
Perceel: LOT-0008
Titel: kantelsloten
Beschrijving: Leveren van kantelsloten (VH 3.500 stuks).
Interne identificatiecode: 2024/KVE/042_8
Aanvullende classificatie (cpv): 44521100 Sloten