See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Gladheidsbestrijding gemeente Maashorst
Beschrijving: De doelstelling voor de gemeente is om veilige en begaanbare wegen te behouden gedurende een periode van vorst, ijzel, sneeuwval en dergelijke. De gemeente heeft deze verplichting naar haar inwoners toe en wil deze goed invullen. Doel van deze aanbesteding is om een meerjarige overeenkomst aan te gaan met twee dienstverleners die de gemeente ondersteunen bij de gladheidbestrijding conform de door de gemeente opgestelde eisen en randvoorwaarden. Met maximaal drie dienstverleners (één per perceel) wordt een overeenkomst aangegaan, waarvan het concept als bijlage bij dit aanbestedingsdocument is gevoegd.
Interne identificatiecode: Bizob-2024-MAA-JRI-00774
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90630000 IJsbestrijdingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Terrein ziekenhuis en fietspaden
Beschrijving: Betreft het uitvoeren van gladheidbestrijding op toegangswegen, boulevards, fiets- en looppaden op het terrein van het Bernhoven ziekenhuis, Nistelrodeseweg 10 te Uden, zoals aangegeven op beschikbaar gestelde overzichtstekening.
Perceel: LOT-0002
Titel: Hoofdwegen gemeente Maashorst
Beschrijving: Gladheidsbestrijding op de hoofdwegen binnen de gemeente Maashorst