See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: DE UITGIFTE, DE LEVERING EN HET BEHEER VAN MAALTIJDCHEQUES EN HUIDIGE (EN TOEKOMSTIGE) AANVERWANTE PRODUCTEN, ZOALS ECOCHEQUES – CADEAUCHEQUES – SPORT- EN CULTUURCHEQUES – CONSUMPTIECHEQUES
Beschrijving: Voorwerp van de leveringen: de uitgifte, de levering en het beheer van maaltijdcheques en huidige (en toekomstige) aanverwante producten, zoals ecocheques, cadeaucheques, sport- en cultuurcheques en consumptiecheques
Interne identificatiecode: 2023-1-016
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30199770 Maaltijdcheques
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023-1-016 - 1
Beschrijving: Voorwerp van de leveringen: de uitgifte, de levering en het beheer van maaltijdcheques en huidige (en toekomstige) aanverwante producten, zoals ecocheques, cadeaucheques, sport- en cultuurcheques en consumptiecheques.
Interne identificatiecode: 1