2. Procedure
Procedure
Titel: INSTALLATIE EN ONDERHOUD VAN GECENTRALISEERDE ZORGDOMOTICA
Beschrijving: INSTALLATIE EN ONDERHOUD VAN GECENTRALISEERDE ZORGDOMOTICA O.A. DWAALDETECTIE, (DRAADLOZE) VERPLEEGOPROEPSYSTEMEN, TOEGANGSCONTROLE EN LOKALISATIE
Interne identificatiecode: 2025_AZO_zorgdomotica
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025_AZO_zorgdomotica - 1
Interne identificatiecode: 1