675550-2025 - Mededinging
Nederland – Opslag- en magazijndiensten – Externe Opslag en Transport Zuid
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Externe Opslag en Transport Zuid
Beschrijving: Enexis wil met deze aanbesteding één logistiek dienstverlener contracteren die ons de komende jaren kan ondersteunen op het gebied van externe Opslag en transport in de regio Zuid (In-, Op-, Uitslag, transport en retourproces van haspels).
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63120000 Opslag- en magazijndiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000